ابتدا بگذارید بگویم که بهینه سازی نتیجه جستجو موضوعی متنوع است. به هیچ وجه راهی وجود ندارد که بتوانم در این مقاله کوچک به طور موثر هر یک از موضوعات را پوشش دهم. با این حال ، من امیدوارم که با کسانی صحبت کنم که نمی توانند هیچ ایده ای درباره این موضوع یا دلیل اهمیت آن ارائه دهند. شاید آنها تشویق شوند که در اطراف اقدامات لازم برای داشتن یک وب سایت موثر را انجام دهند.

در مرحله بعدی می خواهید توضیحی با استفاده از متا تگ توضیحات بنویسید. این باید بخشی از html باشد ، به محض اینکه برچسب ترجیحاً ترجیح داده شود. این فقط باید حدود 1 جمله باشد و یک یا دو بار حاوی کلمات کلیدی و عبارات باشد. اکنون ممکن است کمی ناخواسته به نظر برسد.

این روزها حروف Seo را حدود یک تن شروع می کنید و همچنین SEM را شروع می کنید. SEM به معنای ساده “بازاریابی موتور جستجو” است و SEO به معنای “بهینه سازی موتور جستجو” است. شما به سراغ سایت می روید که به این معنی است که می توانید SEM را بهتر انجام دهید. بهینه سازی موتور جستجو همان چیزی است که کلمات هنگام استفاده در وب سایت منابع وب به آن اشاره می کنند. آنها موضوعاتی هستند که می توان محصولات آنها را انجام داد و موتورهای جستجو از وب سایت فرد آگاه هستند و برای داشتن رتبه بندی مناسب ، از آنها آگاه هستند.

من به موتورهای مغناطیسی جستجو وابسته نیستم! من هرگز نداشته ام سئو  من از پخش آن در اینترنت امتناع می ورزم. میزان بازدید من از ده ها مقاله ای است که من نوشتم و در وب سایت های معروف و همه با استفاده از وب دریافت و منتشر شده است. من ترافیک را از طریق دهان به دهان ، خبرنامه ها و مجلات الکترونیکی که مقالاتم در آنها چاپ می شود و چند روش مخفی دیگر که استفاده می کنم خریداری می کنم.

صفحه اول یا صفحه اول (صفحه اصلی) شما در واقع به محلی می رود که مصرف کنندگان برای شروع کار راهنمایی می شوند. این جایی است که شما خود و وب سایت خود را معرفی خواهید کرد. این زمانی است که شما می خواهید پیشنهادات موسیقی سراسر موتزارت ، بتهوون ، باخ ، شوپن و دبوسی را تعمیم دهید. به همین دلیل منطقی خواهد بود که “موسیقی کلاسیک برای کودکان” به عنوان برچسب عنوان شما تنظیم شود و سپس اگر هر صفحه پس از آن شخصی خاص تر باشد ، زیرا “موتزارت برای کودکان” ، تعداد بسیار بیشتری نحوه ایجاد عنوان برای یک وب سایت خاص را ایجاد می کنند. بنابراین اگر نوعی از مردم هستید که فکر می کنند “به وب سایت من خوش آمدید” عنوان است ، در مورد آن تجدید نظر کنید!

شاید بدانید که این نوع کلمات کلیدی چیست ، اما باید این معروف را بدانید. یکی از مهمترین موارد بهینه سازی موتور جستجو. کلمه کلیدی long tail یک عبارت کلیدی است که حداقل 3 کلمه در مفهوم دارد. اگر می توانید عبارات کلیدی را با 4 یا 5 کلمه درون آنها پیدا کنید ، آنها حتی بیشتر هدفمند می شوند که. رتبه بندی و ارائه در خوانندگان با تبدیل بالاتر آسان تر از این است.

وانمود کنید Gurus و مشاوران می آموزند که چند ترفند محصولات خود را بی پروا در سراسر وب تبلیغ می کنند تا منطقی شما را با یک کتاب الکترونیکی خسته کننده و بدون نتیجه همراه کنند.

نویسنده سئو در واقع ارزش افزوده ای در عملکرد بازاریابی شما دارد. با این حال ، شما باید مطمئن شوید که ماشین آلات آموزشی بدتر است. عاقلانه اولویت بدانید چه س questionsالاتی بپرسید ، رقابت نصف برنده است.